O firme Služby Nové kúrenie Referencie Certifikáty Kontakty

Spoločnosť DEFEKTOSPOL SK s.r.o. v rámci obchodného zastúpenia pre Slovensko, ponúka úsporné elektrické vykurovacie systémy firmy THERMOWELL - akumulačné radiátory, infrapanely, infražiariče, prietokové ohrievače vody a pod.

Ďalej ponúka termoizolačné a špeciálne náterové hmoty, ako aj odľahčenú termoizolačnú strešnú krytinu. Uvedené produkty výrazne znižujú energetickú náročnosť budov.


Bližšie informácie o uvedených produktoch a cenách, ako aj širšej ponuke nájdete
tu.

THERMOWELL - Vaša jednotka v úsporách energie !


Firma Thermowell je nadnárodná francúzsko-turecká spoločnosť so zameraním na zahraničný obchod, výrobu a dodávky produktov, ktorých hlavným cieľom je zníženie nákladov na vykurovanie a úspora energie. Vďaka týmto výrobkom získate efektívne riešenie na ktorého konci je vždy spokojný zákazník. Firma vlastní niekoľko dcérskych spoločností vo Francúzsku, Veľkej Británii, Turecku, Číne a Ukrajine. Má registrované niekoľko obchodných značiek a ochranných známok. Medzi produkty, ktoré firma vyrába, patrí napr úsporné vykurovacie systémy a termoizolačné a špeciálne náterové hmoty.
Vynikajúci vykurovací systém za skvelú cenu. Akumulačné radiátory obsahujú akumulačné médium. Nehrozí zamrznutiu a prasknutiu. Akumulačné kúrenie vyhrieva miestnosť ešte určitý čas po vypnutí, čo sa využíva pri el. sadzbe D45. Žiadne prudké poklesy teploty ako u priamotopov. Úsporná prevádzka. Radiátory majú vstavaný programovateľný termostat. Optimálna náhrada za zastaralé a energeticky náročné priamotopy.


Akumulační radiátory AR

Infrapanely

Moderný vykurovací systém s nízkymi prevádzkovými nákladmi. Úsporné infrapanely pracujú na princípe infračerveného žiarenia. Zahrievajú okolité steny a od nich je potom zahrievaný vzduch. Rovnomerné rozloženie teploty v miestnosti. Nezávislá regulácia teploty v jednotlivých miestnostiach. Vzduch necirkuluje a nevíri prach, nevzniká vlhkosť ani plesne na stenách. Vyššia relatívna vlhkosť vzduchu je lepšia pre alergikov a astmatikov. S infra panely usporíte 20-40% energie.

Veľmi účinný vykurovací systém s nízkymi prevádzkovými nákladmi. Vysokoteplotné panely sú ideálne pre vykurovanie väčších objektov - sídla firiem, školy, úrady, sklady a výrobne, kiná, zdravotnícke zariadenia, rekreačné objekty, chaty, chalupy, činžovné byty s vysokými stropmi, apod Tieto vykurovacie panely majú mnohé výhody: nevíri sa prach , pocit tepla už 5 minút od zapnutia, zdravšie prostredie, šetrí energiu až o 70% a mnohé ďalšie.

Vysokoteplotní sálavé panely IVT

Úplne nová technológia - karbónové infračervené vlákno pokryté niklom. Ešte účinnejší a úspornejší, než ak všetky typy infražiaričov. Všetky modely s diaľkovým ovládačom, reguláciou výkonu a vstavaným termostatom. Extrémna mechanická odolnosť! NOVINKA na trhu!

Infrazářiče karbonové VEITO

Najúčinnejšia a najúspornejší vykurovací systém. Infražiariče sú najúspornejším vykurovacím systémom. Sú vhodné ako hlavný vykurovací systém alebo na prikurovanie všade tam, kde potrebujeme rýchle, ale zároveň aj lacné teplo. Kúri vo vnútri, ale aj vonku, takže sú vhodné pre vykurovanie i vonkajších terás a pergol.

Infrazářiče křemíkové UFO INFRARED

Jednoduché, lacné a veľmi účinné riešenie pre zníženie tepelných strát budov. Výrazne šetrí náklady za vykurovanie. Vonkajšie aj vnútorné použitie. Možnosť tónovania do farebných odtieňov ..

Termoizolační nátěr

Maľba s antibakteriálnou, antialergenný a protiplesňovou odolnosťou za skvelú cenu. Umývateľná interiérová maľba s protiplesňovou odolnosťou a vysokou povrchovou odolnosťou. Ideálne pre detské izby, lekárske ordinácie, nemocničné izby a verejné priestory, kuchyne, jedálne, reštaurácie, práčovne, kancelárie atď) Preukázateľne znižuje výskyt vírusových ochorení!

Interiérová malba s protiplísňovými účinky

Šetrná maľba s antibakteriálnou, antialergenný a protiplesňovú odolnosťou. Vhodné nielen pre deti, alergikov, astmatikov a chronicky chorých. Deti sú to najcennejšie, čo máme a preto si zaslúži tú najlepšiu starostlivosť a ochranu. Preukázateľne znižuje výskyt vírusových ochorení!

Malba do dětských pokojů

Ideálna dlhodobá ochrana vnútorných stien. Bezfarebný, plne umývateľný, s protiplesňovou odolnosťou, chráni podkladovú maľbu, udržuje jej stálofarebnosť a chráni pred nečistotou. Zvyšuje mechanickú odolnosť maľby proti oteru. Využitie aj ako jednoduchá náhrada miesto keramického obkladu. Ocenia všetci, ktorí neradi často maľujú.

Bezbarvý lak na stěny

Penetračný náter s protiplesňovými účinkami, ktorý obsahuje vysoko účinné a dlhodobo pôsobiace prísady proti plesniam, riasam a machom. Účinný a výkonný pomocník v boji proti plesni.

Protiplísňový penetrační nátěr

ĎALŠIE PRODUKTY

Moderné technológie, vysoká svietivosť, extrémne nízke prevádzkové náklady, všestranné využitie. Vonkajšie i vnútorné osvetlenie. Osvetlenie, podsvietenie, svetelná hra farieb, doplnky interiérov aj exteriérov, reklama.

LED pásky

Účinná forma reklamy, ktorú nemožno prehliadnuť. LED svetelné popisovacie reklamné tabule sú veľmi výrazné a neprehliadnuteľné reklamné médium, ktoré slúži k aktuálnemu zobrazenie Vašej ponuky či menu. Využitie pre reštaurácie, hotely, penzióny, výstavy, veľtrhy, obchody, firemné pútače a pod Predbehnite konkurenciu a oslovte viac zákazníkov.

LED reklamní tabule

Nanoprodukty

Produkty na údržbu a upratovanie na báze nanotechnológie. Samočistiaci efekt na princípe efektu lotosového listu. Tieto produkty výrazne predlžujú životnosť a povrchovú odolnosť materiálov. Predlžujú intervaly pre ich údržbu a výrazne ju zjednodušujú. Upratovanie a údržba s nanoprodukty je rýchla, efektívna, ale hlavne veľmi jednoduchá.

•  dezinfekční přípravky
•  ochrana dřevěných a textilních povrchů
•  ochrana nerezových, kovových a keramických povchů
•  ochrana omítek, kamenných a skleněných povrchů
•  kosmetické přípravky

Nanoprodukty

Pre vlastníkov, správcov, SVJ a BD panelových domov, ktorí riešia obnovu fasády. Jednoduché, rýchle a spoľahlivé riešenie za veľmi prijateľné ceny. Systém určený pre revitalizáciu dilatačných špár panelových domov. Odporúčame kombinovať spolu s termoizolačným náterom.

Revitalizace dilatač. spár

Zatiaľ nie je pre ČR a SR dostupné.

Tepelně-izolační obkladové fasádní a sendvičové systémy, izolace na potrubní systémy

Zatiaľ nie je pre ČR a SR dostupné.

Konstrukční a plotové plastové dílce, zahradní plastový program

Plně ekologické, nízkoenergetické spotřebiče s označením energetické třídy AAA+. Určeno pro okamžitý ohřev proudící vody. Jádro a topné těleso jsou vyrobeny na bázi nanotechnologie z chromované nerezové oceli, díky tomu dochází k výzaznému snížení usazování vodního kamene a zamezení vzniku koroze. Oproti běžným bojlerům mají výrazně nižší provozní náklady.

Nízkoenergetické průtokové ohřívače vody VEITO

TERMOIZOLAČNÉ A ŠPECIÁLNE NÁTEROVÉ HMOTY

Vybavení pro dětská hřiště

Vybavení pro dětská hřiště  Skvelá zábava pre všetky deti. Vybavenie a doplnky, z ktorých je možné zostaviť detské ihriská rôznych veľkostí a detské kútiky. V ponuke je vybavenie ako do interiéru, tak aj pre vonkajšie využitie. Hojdačky, šmykľavky, preliezky, záhradné domčeky, podložky, fitness výbava, detský nábytok, atď Vhodné pre materské škôlky, školy, mestské parky, reštaurácie a penzióny, obchodné domy, fitnes centrá, ale aj pre domáce využitie.

Nůžkové rychlorozkládací stany  Mobilné stany so super rýchlym systém zostavenie určené pre všestranné využitie. Využitie ako výstavné, veľtržné a predajné stánky, záhradné altány alebo záhradné prístrešky, zázemie pre športovcov pri vonkajších súťažiach, prípadne mobilné garáže. Zostavíte priebehu niekoľkých minút.

Nůžkové rychlorozkládací stany

Tepelné snímky budov  Pre všetkých, ktorí chcú znížiť náklady za vykurovanie.

Uniká Vám teplo a neviete kde?
Máte vysoké účty za vykurovanie?
Kúrite na plno a napriek tomu máte stále pocit chladu?

Tepelné snímky budov

Defektoskopické práce
Opravy a rekonštrukcie tlakových zariadení
Montáž horúcovodov a parovodov
Kúrenie a zdravotechnika
Plynofikácia
Revízie tlakových a plynových zariadení
Komplexná starostlivosť o kotolne a OST
Školenia obsluhy
Vykonávanie stavieb

ÚSPORNÉ ELEKTRICKÉ VYKUROVACIE SYSTÉMY

Odborárska 52
831 02 Bratislava
Slovenská republika

Tel: (02) 44 257 327, (02) 44 451 530
       
Mobil: 0948 00 24 77

E mail: defektospol@defektospol.sk

Termoizolační střešní taška je krytina nové generace s patentovou ochranou v rámci EU. Je vyrobena z granulovaného polyetylenu, křemičitého písku, speciálního pojiva a barevných pigmentů s vysokou UV odolností, jež dodávají krytině finální barevný tón. Tato směs je pak při teplotě cca 350°C lisována za vysokého tlaku do připravených forem. Jedná se o velmi přesnou technologii. Výsledným produktem je pak téměř nezničitelná střešní taška s vyskou mechanickou a povětrnostní odolností. Taška zaručuje celoroční materiálovou stálost a díky těmto jedinečným vlastnostem je na tuto střešní krytinu poskytována 40-ti letá záruka bez jakéhokoliv omezení. Záruku získá každý, kdo si pořídí naši krytinu a je zcela jedno, zda krytinu montovala ta či ona firma, zda použila tu či onu folii, nebo ty či ony doplňky. Garance 40 let platí zkrátka pro každého zákazníka !

Odlehčená termoizolační střešní krytina

Copyright © 2015 defektospol.sk. Všetky práva vyhradené.